Peetri skrējiens 2019

Iepriekšreģistrēšanās pirmajam posmam beigsies 31.05.2019. Iepriekšreģistrēšanās otrajam posmam beigsies 30.06.2019. Iepriekšreģistrēšanās trešajam posmam beigsies 31.07.2019. Un iepriekšreģistrēšanās pēdējam posmam beigsies 08.08.2019. Reģistrēšanās noslēdzas attiecīgās dienas pusnaktī.

10km galvenais skrējiens/soļošana/nūjošana
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Search by name Search by team Search by class
1 Mäekivi, Marko
<Vaela Spordiselts>
2 Münd, Roman
<Eesti Energia Spordiklubi>
3 Avila, Dina
4 Hiienõmm, Viljar
<Täppsportlased>
5 Vahtla, Aili Monika
6 taar, Liisi
<MTÜ SPORDISELTS >
7 Väljak, Risto
8 Ušakova, Anna
9 Root, Konstantin
<МиRun>
10 Mardisoo, Britha
<Event Catering>
11 Saar, Rain
12 Saar, Margus
13 Bilozor, Konstantin
<Tripassion triatloniklubi>
14 Sizova, Aleksandra
15 Naumova, Anna
16 pilv, vilve
<Täppsportlased>
17 Kulbas, Renee
18 Kääpa, Viivi
19 Kääpa, Valeri
20 Räsänen, Heikki
<Helsinki Social Runners>
21 Liik, Kristjan
22 PERT, KAROL
23 Koitne, Kaarel
<LSS>
24 Ignatjev, Jevgeni
25 Suitso, Kati
26 Peeters, Riin
27 Kaldma, Liina
<AGA Spordiklubi>
28 Allikas, Daisy
29 Tuisk, Aivar
30 Labent, Regina
31 Hlebnikov, Aleksandr
32 Ingerma, Peeter
33 Ingerma, Katariina
34 Veisson, Annika
35 Jasinskaite, Jane
36 Juurik, Kersti
37 Oleinitš, Irina
38 Aasmaa, Aulo
39 Umalas, Evelin
40 Aleksandrova, Olga
41 Truve, Jaanika
42 Zhingel , Dmitry
<MERUN>
43 Pihlak, Lauri
<Sparta Spordiklubi>
44 Verbitskaja , Jekaterina
45 Visser, Pille
46 Zhingel, Dmitry
47 Kaldma, Meelis
48 pilv, vilve
<Täppsportlased>
49 Leiten, Ragnar
50 Uueni , Merje
51 Lilleoja, Siim
52 Kalmann, Käthlin
53 Guläjev, Roland
54 Õismaa, Rauno
55 Trepp, Triin
56 Väli, Reigo
57 Torn, Liliana
<Täppsportlased>
58 Novi, Oksana
59 Mets, Randel
60 Teder, Kaspar
61 Kose, Liisbeth
<LSS>
62 Issakov, Andrei
<I Love Running>
63 Juknaite , Ivi
<Paide Jooksusõbrad >
64 Suvinõmm, Teele
65 Žugova, Maarja
66 Laanmets, Jüri
67 Hinn, Ahto
68 Laos, Maarja
69 Jõgi, Tarmo
<Merimesta matkaklubi>
70 Teinburk, Marko
<Anu Jooksutrennid>
71 Vafin, Renat
<Treeningpartner>
72 Vellerind, Rain
<Estonian Ultrarunners Team>
73 Raud, Martin
<ACE Logistics Estonia AS>
74 Leinakse, Madis
75 Nauka, Ragnar
76 Tubarik, Caspar
77 Hillep, Einar
<Justiitsministeerium>
78 Lopsik, Andrei
79 Muuli, Kaja
80 Varik, Eve
<Perekond Varik>
81 Varik, Iti Marii
<Perekond Varik>
82 Kornõšev, Mihhail
<Codeborne>
83 Muts, Meelis
84 näär, annika
85 Kallakas, Urmo
<Sparta>
86 Leidas-Meerits, Jaana
87 Roomet, Heiki
88 Knjazetski, Aleksandr
89 Müür, Tormi
<Nordecon AS>
90 Selg, Merit
91 Volke, Harry
<Tamrex>
92 Kilter, Jako
93 Janson, Julika
94 Rosenberg, Tiit
95 SILLARD, MERILIN
96 Drozdov, Valery
<ANK Tehnology>
97 Hermsalu, Ando
<Treeningpartner>
98 Alamaa, Marti
99 Marrandi, Nele
100 Piigli, Toomas
<UP Sport>
101 rosenfeld, risto
<DB Schenker>
102 Aasma, Ando
<Kaisa Jooksutreeningud>
103 Kree, Inga
<SK Jooksupartner>
104 Põllu, Simmo
105 Laanemets, Piia
106 Trääder, Ruth
107 Lumber, Alari
<Anu Jooksutrennid>
108 Tõnismäe, Marek
<Täppsportlased>
109 Paabstel, Juhan
110 Paide , Heigo
<Sk prorunner>
111 Jerjomenko, Natalja
112 Ivanova, Julija
113 Lõhmus, Malvi
114 Varik, Eve
<Perekond Varik>
115 Varik, Iti Marii
<Perekond Varik>
116 Kingo, Priit
<Swedbank spordiklubi>
117 Hitrov, Vladimir
118 Hillermaa, Silver
119 Piho, Maire
120 Külm, Jürgen
<Treeningpartner>
121 Sarkans, Kaija
122 Krull, Tauno
<Sparta>
123 Reiles, Aurika
124 Toht, Martin
125 Andema, Andres
126 Toht, Kristin
127 Kuusik, Maie
<Lillepallid>
128 Mets, Jelena
<Telia SK>
129 Masjatsenko, Pavel
<Ericsson Eesti>
130 Lõhmus, Robin
131 Vennikas, Peeter
<Estonian Ultrarunners Team>
132 Vimm, Kristjan
133 Kanamäe, Karin
134 Pruunlep, Koit
135 Ummelas, Killi
136 Roosnurm, Janne
137 Müür, Maret
138 Rüütli, Lüürika
139 Rogutko, Svetlana
140 Ool, Anu
141 Kaljuste, Ergo
142 Valting, Reemet
143 Vill, Merle
144 Kõiv, Gunilla
145 Vaher, Mairika
146 Snitsarenko, Tarass
147 Uuetoa, Kaupo
<SK Jooksupartner>
148 Laur, Ilse
149 GETMAN, LJUDMILLA
<JK START>
150 Uhabakin, Olga
151 Larionova, Irina
152 Maiste, Kätlin
<Anu Jooksutrennid>
153 Anijärv, Maarika
<MTÜ Spordiselts>
154 Petersell, Tanel
155 Lepp, Virgo
156 Kivi, Mart
<SK Jooksupartner>
157 Eensoo, Gunnar
<Cyclon>
158 Kilter, Jana
<SK Jooksupartner>
159 Kullat, Kairi
160 Kaisla , Tarmo
<Sparta >
161 Laja, Leho
<SK Jooksupartner>
162 Tutt, Marko
<Treeningpartner>
163 Haljastamm, Erkki
164 Mölder, Anett
165 Jakobson, Aivar
166 Rüütel, Elo
<Sparta>
167 Jürjen, Lauri
168 Randver, Krister
<NRC>
169 Kilu, Erki
170 Kähr, Alar
171 Murumaa, Mirja
172 Lepmets, Marju
<Anu Jooksutrennid>
173 Zozulynska, Nataliia
174 Zozulynskyi, Iurii
175 Jõgeva, Andrus
176 Randman, Kaia
177 Lapõnina, Ksenia
178 Nõmm, Marge
<Täppsportlased>
179 Trei, Indrek
180 Trei, Evelin
181 Kraus, Kaarel
182 Mustonen, Inga
183 Poole, Jonathan
184 Olgo, Raivo
<Triatloniklubi Tripassion>
185 Astafjev , Jevgeni
<WalleniumSPORT>
186 Tartes, Tiina
187 Leiten-Kukk, Ester
188 Ausmees, Evelin
189 Tärk, Saskia
190 Muru, Mehis
191 Laimets, Taaniel
192 Drozdov, Valery
193 Baranov, Aleksandr
194 Tiks, Rauno
<PPA jooksugrupp>
195 Kaaver, Mait
<SK JOOKSUPARTNER>
196 Helekivi, Kristi
<SK JOOKSUPARTNER>
197 Kallas , Uibo
198 Petrova, Julia
199 Petrov, Vitali
<WPCapital>
200 Tuga, Merle
<Telia SK>
201 Tuga, Heiki
202 Vaher , Anneli
<VAK Staier>
203 Vares, Kristjan
<Vak Staier>
204 Tiiksaar, Aaro
205 Sepp, Regiina
206 RÄNKEL, PILLE
207 AAVIK, LIINA
208 MERILAI, MERLI
209 Vaiknemets, Jaak
210 Verbitskas, Mirtti
<Anu jooksutrennid>
211 Reitsnik, Tarmo
<Treeningpartner>
212 Ilves, Kaidi
213 Künnapuu, Ingomar
214 Pappel, Jaanus
<Viimsi Sport>
215 Säde, Heli
216 Kogger, Toomas
217 Sepp, Tarmo
218 Novak, Oleksandr
<Taekwondo-ITF>
219 Novak, Oleksandr
<Taekwondo-ITF>
220 Värat, Kait
221 Zhikhar, Anastasia
222 Škubel, Andrei
<Treeningpartner>
223 Hindreus, Ivo
224 Raun, Rain
<Prorunner>
225 Toim, Allan
226 Leppik, Kertu
227 Lumberg, Kairi
228 Käis, Marko
229 Urbas, Janne
230 Newley, Evelyn
231 Tõnisson, Tambet
232 Kokk, Kristjan
<Sparta/ Spordiselts>
233 Muttel , Rita
234 Reiles, Aurika
235 Valter, Järvi
236 Nugis, Viktorija
<MTÜ Spordiselts>
237 Hallimäe, Rain
238 Hulkko , AIRE
239 Muttel , Rita
240 Häätarõ , Kuldar
241 Vennikas, Pille
<Ultrajooksuklubi Estonian Ultrarunners Team>
242 Raja, Rainer
243 Sulu, Raul
244 Homin, Leonid
<Sparta>
245 Hinrikus, Kristina
246 Peep, Maarja
<Night Run Estonia>
247 Kleitz, sirli
248 Otto, Helen
<ABB>
249 Saar, Mairi
250 Smirnov, Andrei
251 Klais, Nicole Maria
<Tallinna SS Kalev>
252 Kriisk, Kersti
253 Uus, Helen
<Metsakodu>
254 Sutt, Romet
<SK Jõulu>
255 Harmalova, Veronika
256 Murre, Martin
<Treeningpartner>
257 Kletsun, Olga
<Oslo&O>
258 Valtanen, Natalia
<Oslo&O>
259 Bakkan, Alena
<Oslo&O>
260 Cheyne, Alistair David
<Oslo&O>
261 Toom, Tarmo
5 km Labdarības skrējiens/soļošana
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Search by name Search by team Search by class
1 Kadarpik, Terttu
2 Orusalu, Katrina
3 Orusalu, Toivo
4 Siimon, Sirli
5 Mitt, Aili
6 Koks, Mari
7 Maalder, Liisa
8 Ivanova, Nadežda
9 Kaljumäe, Evelyn Hanna
10 Saarts, Pirko
11 Sild, Soile
12 Teidla, Tiina
13 Juhani, Tiina
14 Sassi, Kertu
15 Maalder, Liisa
16 Galitskihh, Vitali
17 Galitskihh, Anastasiia
18 Õis, Selve
19 kundla, kersti
20 Eerma, Jessica
21 Sepp, Marianne
22 Tikerpuu, Airi
23 Leisson, Elina
24 Leisson, Aare
25 Naar, Merelle
26 Tsizik, Natalja
<SRD>
27 Parv, Kaido
28 Põder, Kerlin
29 Štšemeljov, Sergei
30 Liik, Ave
31 Käär , Kerli
32 KARRO, MARILIIS
33 Tarkus, Rain
34 Jürna, Helle
35 Saul, Raimo
36 Sassi, Kertu
37 Kääparin, Evelin
<PPA jooksuklubi>
38 Rahula, Mari
39 SUVI, HELLE
40 VALK, PILLE
41 Turro, Maiki
42 Karu, Urmo
<Sparta Spordiselts>
43 Rautiainen , Kristina
<HCB naised>
44 Kroll, Kätlin
45 Kraavi, Marjo
46 Melk, Kristiine
47 Eha , Rainer
<Audentese SK>
48 Kesma, Krista
49 Tilling, Tiina
50 Sergo, Marianne
51 Miil, Tanel
52 RENTIK, MERLE
53 Shelepov, Dmitri
54 Velberg, Anneli
55 Ottas, Marleen
56 Värat, Aigar
57 Kond, Raul
58 Erg, Helen
59 Niinepuu, Triin
60 Lepikmäe, Elis
61 Kuulma, Diana
<Tallinna Tuule lasteaed>
62 Kuulma, Kert
<Tallinna Polütehnikum>
63 Kuulma, Karmen
<Aruküla Vaba Waldorfkool>
64 Pärgma, Raili
65 Õunap, Janne
66 Solovjova, Aleksandra
67 Haljak, Anita
68 Sepp, Piia
69 mäekivi, keidy
70 Kulbas, Oliver
<Täppsportlased>
71 Sassi, Ketter
5km skrējiens ar bērnu ratiņiem
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Search by name Search by team Search by class
1 Pihlakas, Ketlin
2 Leipsig, Merle
3 Raudsepp, Sandra
4 Vänto, Elsi
5 Varlamova, Karina
6 Kolostov , Jana
7 Kalmus, Pilleriin
8 Kalmus, Pilleriin
9 Elvak, Reili
10 Kreisman, Kalmer
11 Kiis, Merilin
12 Safjanov, Irina
13 Kirch, Kristine
14 Miilaste, Kati
15 Salumäe, Anneliis
16 Mitt, Andrei
17 Aaslaid, Eha
18 Paabstel, Toomas
19 Randman, Kaia
20 Gerassimova, Julia
21 Kelder-Eha , Kristi
22 Visnapuu-Sepp, Triin
23 Uus, Koit
<LHV>
5km junioru skrējiens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Search by name Search by team Search by class
1 Maalder, Robin
<Laagna Gümnaasium>
2 Tõnuri, Toora
3 Liiker, Lisanna
4 Orumets, Merill
<Peetri kool>
5 Orlova, Sofia
6 Berg, Ron
<Garant>
7 Visser, Sander
<Rapla Korvpallikool>
8 Batšurin, Mark
9 Leisson, Kendra
10 Raave, Rihard
11 näär, laura
12 Laur, Margus
<LEVADIA>
13 Aavik, Rudolf
14 Valting, Romet
15 Amor, Remi
16 Tooding, Romet
17 Rüütel, Sandra
18 Vahemäe, Kadi
19 Tiiksaar, Aapo
20 Velberg, Gabriel
21 Karro, Trevor
<Sparta>
22 Kuulma, Karl
<Tallinna Laagna Gümnaasium>
23 Rand, Birgit
24 Rand, Jürgen
25 Sild, Kaira
26 Russak, Henry
27 Linder, Astrela Angela
250m bērnu skrējiens
# Vārds Komanda Vecuma grupa
Search by name Search by team Search by class
1 Kasesalu, Hanna
2 Laagemann, Bert
3 Laagemann, Remi
4 Väljak, Marten
5 Vänto, Thorsten
6 Raja, Lenna
7 Raja, Joanna
8 Vares, Britt-Marii
9 Pikkmets, Liisa
10 Pikkmets, Markus
11 Saar, Elisabeth
12 Saar, Mathias
13 Sagadi, Henry
14 Kuusk, Loora
15 Koks, Karl-Raimund
16 Medvedjev, Artemi
17 Pert, Delisia
18 Järveots, Meribel
19 Juhkov, Joonas
20 Allikas, Melina Mia
21 Pospelov, Viktor
22 Lõvi, Angela-Kristella
23 Lõvi, Gloria-Mirelle
24 Kaljumäe, Iris
25 Aasmaa, Aleksandra
26 Rjabuhha, Marija
27 Suisalu, Marleen
28 Burvenich, Milo
29 Burvenich, Lucas
30 Järvelt, Hugo
31 Tammine, Marta Johanna
32 Tammine, Tair Karel
33 Pihelgas, Joanna
34 Guläjev, Sten-Roland
35 Butjaev, Mihail
36 Markna, Marten
37 Novi, Arina
38 Kiis, Emily
39 Kiis, Rebecca
40 Süld, Grete
41 Vald, Daniela
42 Härm , Victoria
43 Härm , Julua
44 Hilimon, Riko Marius
<Kaksikud>
45 Hilimon, Rika Maretta
<Kaksikud>
46 Käärson, Kätleen
<Järveküla kool>
47 Käärson, Greetel
<Järveküla kool>
48 Tamme, Nora
49 Hiob, Robin
50 Pallum, Kaur
51 Kirch, Mia-Nora
52 Matvei, Laura
53 Kinsigo , Kelly
54 Koitla, Kerdo
55 Pligunova, Eva
56 Issakova, Darja
57 Elhuveig, Roosi
58 Träss, Triinu
59 Träss, Loore
60 näär, laura
61 näär, rasmus
62 Ivanov, Arseni
63 Ivanov, Ilja
64 Rytkonen, Katriina
65 Rytkonen, Aleksandra
66 Siiman, Mattias
67 Siiman, Jete
68 Rohtla, Adeele
69 Põldmaa, Lenna
70 SILLARD, HELINA
71 Beljajeva, Nicole
72 Eidemiller, Aleksandr
<Tornaado>
73 Sosnovski, Georgy
74 Palts, Sander
75 Laikov, Artjom
<Tornaado>
76 Aaslaid, Lauri
77 Lõhmus, Oskar
78 Madalik, Steven
79 Jaago, Janette Elfriede
80 Ool, Mauri
81 Ool, Maila
82 Paabstel, Tomi
83 Kütsen, Aron
84 Trei, Trevor
85 Trei, Travis
86 Krusberg, Arlis
87 Krusberg, Adeele
88 Klein, Alex
89 Pevko, Georg
90 Vassiljeva, Victoria
91 Vassiljev, Teodor
92 Sepp, Annabel
93 Stepulov, Ron
94 Stepulov, Ron
95 Mihhailov, Martin
96 Rahkema, Rico
97 Rahkema, Ralf
98 Kutuzova, Asia
99 Karro, Nora
100 Markov, Sten-Marcus
101 Tiivel, Krista
102 Korolenko, Taisia
103 Korolenko, Grigori
104 Raudsik, Mia Brigitta
105 Tšernõš, Anastasia
106 Valkiainen, Marion
107 Pärgma, Sebastian
108 Põldmaa, Brandon
109 Luik , Lisette Mirell
110 Belova, Anastasia
111 Sagar, Krete
112 Sagar, Kertu