“Race Cup Series” sacīkstes

Filter Speedway” kauss piedāvā vairākus svarīgus jaunumus visiem jaunās sezonas dalībniekiem. Reaģējot uz pieredzējušu dalībnieku vēlmēm, sacensību vispārējai klasifikācijai tiks pievienotas jaunas vecuma klases senioriem: M/N35, M/N45, M/N55, M/N65 un M/N75. Tādējādi “Filter Speedway” kausa izcīņas sacīkstēs kopumā ir 17 vecuma grupas vīriešiem un 17 vecuma grupas sievietēm – tās ir visvieglāk pieejamās velobraukšanas sacīkstes visā Igaunijā  – visām vecuma grupām!

“Tas dod senioriem iespēju salīdzināt savas spējas ar vienlīdzīgākiem konkurentiem, un augstu vietu gūšana noteikti palielina viņu motivāciju,” sacīja “Filter Speedway” kausa izcīņas galvenais organizators Mihkels Rauls.

Maardu pievienosies “Filter Speed Race Cup” sacīkstēm, kuras sastāv no sešiem regulāriem posmiem un fināla sacīkstēm, nomainot otro Pirita sacīksti. Sacensības 8. augustā ir īpašas ar to, ka maršrutā ir iekļauts arī Elilgase pacēlums. Tas ir viens no sarežģītākajiem kalniem Ziemeļigaunijā.

“Tā ir jau ierasta prakse – katru gadu piedāvāt sacīkšu dalībniekiem jaunu maršrutu. Tā kā ir bijusi ļoti laba sadarbība ar jau esošajiem partneriem, mēs nevēlējāmies neatgriezeniski atteikties no kāda sacensību posma. Dalībnieki no tā tikai iegūst, jo sezona būs daudzveidīgāka nekā iepriekš,” skaidroja Reile.

Paralēli “Filter Speed Race Cup” sērijas posmiem turpinās arī “Filter Road Run Series” sacensības, kur katrā sacīkšu posmā ir plānota 5 km distance.