Kalnu velosipēdu entuziasti

Jaunajā gadā “EventRent” sacīkstes aizstās kalnu riteņbraucējiem paredzēto AeroBike “Terrain Triple”, kas, kā jau nosaukums norāda, sastāv no trim unikāliem posmiem.

Pirmais pasākums sākas 29. aprīlī Tallinas centrā, un tas ir enduro formāta brauciens. Otrais pasākums notiks 2. septembrī, kā daļa no “Fakto Auto Tallinn Race”, un dalībnieki varēs sevi pārbaudīt 40 km garajā maratona posmā.

  1. -7. posms tiek ielikts sezonā pie “Hiiumaa Bicycle Weekend” brauciena, kas norisinās līdz oktobrim. Atklāšanas dienā Kõpu bākas tuvumā plānots unikāls Nakts Brauciens, un otrajā dienā notiks senākais riteņbraukšanas pasākums Hiiumaa, “Emmaste Bicycle Marathon”. Katrā posmā tiek plānots atsevišķs aprēķins plato riepu velosipēdu īpašniekiem, un riteņbraucēji, kuri dod priekšroku gludam braucienam, var braukt arī patstāvīgi.

AeroBike Landscape Triangle sacīsktēm ir vispārēja klasifikācija un līdera krekli par dalību šajā riteņbraukšanas posmā, taču būtībā tie joprojām ir trīs atsevišķi posmi, uz kuriem ir vērts doties pat tad, ja nevēlaties piedalīties pilnīgi visos posmos.

AeroBike Terrain Trio un Filter Speedway kausa sērijas un Filter Road kausa sērijas iepriekšēja reģistrācija beidzas ar Ziemassvētkiem un beidzas šogad, t. i., svētdienas pusnaktī.